Terug van weggeweest: de line-up!

Droom jij er ook van om tijdens één van de thuis- of uitwedstrijden van onze club samen met jouw favoriete Cambuur-speler voorafgaand aan de aftrap hand in hand het veld op te lopen? Dan hebben we goed nieuws voor je! Na een afwezigheid van drie jaar gaan we vanaf dit seizoen weer de line-up organiseren!

Als lid van de KidsClub Cambuur is het voor iedere wedstrijd mogelijk om je aan te melden voor deze line-up en het enige wat je hiervoor hoeft te doen is het formulier op onze website in te vullen. Aanmelden kan iedere keer tot en met een bepaalde datum, waarna de gelukkigen zullen worden uitgekozen en daarna bericht krijgen.

Nog goed om te weten: iedere deelnemer aan de line-up krijgt voor deze wedstrijd twee toegangskaarten uitgereikt, zodat één van de ouders of verzorgers aanwezig kan zijn. Daarnaast hanteren we voor deelname aan de line-up een leeftijdsgrens van minimaal 5 jaar en maximaal 12 jaar oud.

Volg SC Cambuur

663
5784
34.154